browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Work and Travel 2015: Нова історія.

Posted by on 20/08/2014

Цей рік з самого початку був наповнений як здобутками так і труднощами. Це час випробувань для України та для всіх нас. Здавалося, що безмежні простори Атлантичного океану, за ситуації, що склалася в нашій країні нездоланні для українських студентів, а успішне проходження усіх етапів програми WORK AND TRAVEL буде недосяжним, як верхівка Евересту. Але у підсумку наші хвилювання виявилися марними. 

Американські роботодавці прилетіли до Києва на ярмарки вакансій у січні та лютому, консульство в Києві працювало на повну потужність, приймаючи декілька сотень студентів щодня, та ще й статистика говорить сама за себе: 94% студентів 1-3 курсів почули такі очікувані слова “YOUR VISA IS APPROVED” і вже в вересні, після повернення додому, поділяться з нами історіями свого незабутнього літа в США.

Звичайно, у сезоні 2015 програма WORK AND TRAVEL надасть тобі шанс переоцінити все, що було до, і вирішити — що тобі потрібно в майбутньому. Це великий крок вперед не тільки в отриманні нового досвіду, а й в розумінні своїх цілей і життєвих пріорітетів. Новий сезон подарує тобі ще більше яскравих емоцій та нових можливостей. Вражаюче різноманіття вакансій, фіксована вартість програми, комфортні умови дистанційного оформлення, а також багато інших переваг чекатимуть на тебе вже цього року.

Програма WORK AND TRAVEL – наймасштабніша програма культурних обмінів між Україною та США. Ти можеш стати таким собі Колумбом і відкрити для себе Америку, адже географія запропонованих вакансій здивує тебе. Кількість студентів, що відвідали США цього літа більше 7 тисяч, що перебільшує кількість академічних подорожей українців до цієї країни в декілька разів.

Не в останню чергу, кількість участників програми збільшилася через ставлення до студентів останніх курсів: їх шанси на подорож до Сполучених Штатів значно збільшилися в порівнянні з минулими роками. Тому зараз, або ніколи в тебе є можливість відвідати країну своєї мрії.  Не живи з мрією наодинці, а втілюй її в життя разом з інішими студентами Work and Travel у 2015 році!

Якщо ти навчаєшся не в Києві, то для тебе актуальні комфортні умови дистанційного оформлення. Тобі не потрібно приїжджати в офіс на реєстрацію, достатньо просто залишити заявку на сайті www.worktravel.org.ua. Найближчим часом координатор зв’яжеться з тобою по телефону та відправить детальну інформацію про подальші кроки оформлення у програмі на електронну пошту. Доречі, вартість приїзду до Києва, для проходження співбесіди у консульстві, повністю повертається Компанією STUDY.UA!

Також на тебе чекатимуть ще й інші сюрпризи, інформацію про них шукай на сторінках блогу WORK AND TRAVEL вже у вересні!

Побачимось в Америці наступного літа? ;)

Автор: Світлана Березюк

Последние статьи:

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>