browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Отзывы о Компании STUDY.UA – Юлия Синичка 2011

“Не ний мала, Sometimes Dreams Come True”
Таку фразу я почула від свого близького друга,коли вперше почала мріяти про таку, тоді ще, далеку і захмарну поїздку у США. Ні, батьки мають гроші,ні,я знаю мову,просто якось повірити не могла, що зможу. Зможу перебороти страх перед літаками,зможу врешті повірити в свою роботоспроможність (вдома я сумлінна студентка, і не більше))), та й в інші речі загалом вірилось не охоче)) Подруги марили Великобританією, я ж стабільно сповідувала свою любов до цієї далекої країни. До її шалених знижок, до рівня життя, до патріотизму, якого так не вистачає нам. Проте радувало те, що я була не одна в цьому прагненні. Всеціло мене підтримувала моя мама. Англійська була її фетишем, і коли я їй повідомила про те, що хочу їхати, відверто кажучи, не знаю хто більше зрадів, я чи вона?) Підготовка пролетіла так швидко як тільки могла. Наче клік пальцями. Ми з друзями з Луцька, а тому усі співбесіди супроводжувались поїздками в поїзді, і веселим плануванням майбутнього шаленого американського літа. В посольстві пустили не всіх, проте нас це не налякало, і вже 16 травня 2011 року, ми пили шампанське в Борисполі, під терміналом F)) Наш політ затягнувся. Вилетіли з Франкфурта, і через те,що жінці на борту стало погано, повертались назад. Таким чином, в Чикаго (а саме таким був наш пункт призначення) ми потрапили близько першої ночі. Холод я вам скажу був страшенний!! Поселились в один з хостелів за 40 $, і заснули наче немовлята)вранці взяли квитки на швидкісний, двохповерховий потяг і відправились у наш штат, а саме у Вісконсин. Місто ж наше легко запамятати,просто додавши слово Деллс, до назви штату-Вісконсин Деллс. Приїхали, нас зустріли. Робота в усіх була, як у більшої половини студентів Стаді Юа-лайфгарди, а місцем роботи став America’s Largest Waterpark-Noah’s Ark. Слава про нього ширилась усіма штатами, тож літо мало бути цікавим. Ми відмовились від житла, і поселились в типічному американському готелі Sandman Inn, хазяйкою якого була привітна полячка Марія та її хазбенд, появу якого боялись усі мешканці) Виснажливі тренінги, в дощ, холод в воді. Ми пережили 3 пекельні дні. Більше я там не зявлялась)) Знайшла іншу роботу, в Спа резорті. Спокійно там. Друзі ж мої лишились у аквапарку, завдяки чому я потім усе літо відпочивала там задарма:) Найбільше усі ми чекали на справжню американську вечірку, з усіма її складовими: будинок, багато народу, різнокольорові стаканчики, і таке інше. Все це не забарилося:) Поверталися з паті десь о 5 ранку, тікали і ховалися у лісі від копів, плавали в басейні, засмагали, їздили на озеро, встановлювали міжнародні дружні контакти з колумбійцями, які заполонили наш готель, і весь Деллс. Пригадую як спершу дні йшли важко, довго і фраза “80 днів до кінця” приводила нас в істерику. А наразі ж було вже 24 серпня, і ми всі дружно оглянулись. А де літо? Щодо цієї дати, то скажу відверто-ми таки любимо Україну, адже так чудово відсвяткувати День Народження можуть лише віддані сини та дочки рідної неньки)) Американці вже звикли до цього.

Далі мене потягло на подорожі, і я відправилась з усім своїм багажем, у якому на той момент, вмістились усі мої туфлі, босоніжки, шльопки, сукні, юбки, кофточки, маєчки, білизна, косметика, фен, рушнички, ну і все інше, що “мужчінкам не понять”, в Чикаго, зе таун оф дрімс) Емоції зашкалили! краєвиди безподобні, висотки, магазини, знижки. Я Синиця, проте в момент коли зайшла в відділ біжутерії відчула себе Сорокою)

І ось, ми сидимо в літаку, зараз 22:00, і мій друг знімає на айфон прощальний фон. Я казала Чикаго “до зустрічі”, а він у відповідь посіяв дощем. Я ще повернусь, я ж пообіцяла, а обіцянки слід виконувати. Та й як же ми тепер один без одного? Я ж бо точно знаю тепер, що Dreams Come True :)))) Тому, дєрзаєм)

Все отзывы о STUDY.UA