browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Отзывы Work and Travel USA 12/2012

Posted by on 07/12/2012

Daria Hirna була по Work and Travel 2012
Сказати, що мені сподобалось – це нічого не сказати.

Все літо працювала в найбільшому закритому аквапарку США – Калахарі, лайфгардом. Для американців це дуже авторитетне місце відпочинку. Згрубша воно для їхніх мажорів. Дитині почути від батьків, що вона їде в Калахарі, це все одно, що українській дитині почути “ти їдеш в морський Артек” (шось таке). Українців було лише 1/3 від усього робочого персоналу. В основному- американці, мої ровесники. Знайомств просто безліч, відповідно й вечірок. На щастя чи на жаль, переважно це були масивні вечірки з тачками, шмаллю і міліцією). Зібратись компанією з американцями в 3 годині ночі і поїхати в супермаркет або гуляти – було звичною справою. Дуже велику роль зіграло маленьке місто Сандаскі в якому і розвивались події. Воно розташоване в штаті Огайо за 45 хвилин від Клівленда де народився Мерлін Менсон і ряд інших сучасних селебріті. Огайо знаходиться одразу між Чикаго,Нью Йорком і Вашингтоном. Як на мене ідеальний розклад… Думаю, що у великому мегаполісі було б значно нудніше. Українці плювались, що Сандаскі – це село. Але нам би такі села з найбільшими у світі американськими гірками (Cedar Point), аквапарками, величезними супермаркетами . Тих три місяці місто було ніби призначене для j1 студентів. Навіть не знаю як передати свої емоції під час поїздки і після. Ломка і жахлива ностальгія до тепер. Дуже хочу поїхати ще раз і пережити все це ще раз. Це об’єктивно і без перебільшень було найкраще літо в моєму житті. Схрещую пальці стопіцот разів, щоб все вийшло і я так чудово провела ще три місяці свого життя.

Рафаель Сан був в США по Work and Travel цього літа
Tellin’ stories. Part 1.

ООхххх як згадаю той час, ті переживання, ту осінь 2011, коли все починалось…
Думаю, як і кожен студент ( я був на 3му курсі), вирішувалось все в останні дні..тиждень до відльоту вирішував здачу моєї сесії на стипендію чи ні, а також практику в КПІ для 3го курсу. Слава Богу все було зроблено на відмінно, остання ніч перед вилітом була проведена за закінченням звіту про практику і складанням валізи…ще й температура була, вообщем не солодко було 12 годин летіти … Наше місто прильоту – Чикаго ..давно цікавився історією “гангстерів”, люблю ці фільми, його блюз і джаз…..але коли ми купували авіаквитки в мене була думка “блін всі нормальні студенти летять в Н-Йорк, а ми як лохи в Чикаго….. шо за ворк енд тревел блін….((( ” …..зникли вони дуже швидко…насправді, Чикаго я полюбив більше , ніж Н-Йорк…Н-Йорком я марив кожен день..ці фото..ця архітектура..дух…музика….але вживу в мене просто від Чикаго відняло мову…я просто в шоці був..від того шо я в США !!!!!!!!!!!НАРЕШТІІ!!!!!!!!!! перший раз за кордон … і перший раз почато саме з США !!! fuckk yeaahh))) Емоції просто переповнювали мій внутрішній світ…я був щасливим,безсонні ночі і переліт пережито не просто так !!!! НАстільки там гарно, чисто , затишно, атмосферно, озеро!!!!зашибісь…я люблю.
Ще в Україні шукав інфу про різні концерти..і просто як музикант вирішив Do or DIE!!!!!!!!! так і було … НАЙПРИЄМНІША поїздка на концерти світового рівня….!!!!!25 червня…останній день в робочому графіку за тиждень – святий понеділок і DAY OFF !!!! аж 2 дні(взяв ще 2=) !!!!!! перед нічним паті швиденько замовив квиток на концерт гурту Tedeschi Trucks Band. Середа, 27 червня, дорога до Медісона, штат Вісконсін… сам…з плеєром і гарним настроєм..нікого не потрібно ..одразу ж по приїзду заговорився з мужичком..він мене зводив по всім важливим місцям у Медісоні..МЕДІСОН просто прекрасний!!!!!!!!!настільки все атмосферно…2 озера, а люди приємні !!!!в бібліотеці на халяву навіть матч Євро дивився=)навечір в центрі міста починає збиратись народ… навколо кепітолу, все більше і більше…всі зі стільчиками для пікніка, з бокалами вина, стільчиками …оркестр готується, налаштовується.. і тут розриваючи цей кайф я йду на свій омріяний концерт!!!!!!!!! тадам!!!!!!!! розігрів прекрасніший і коли зайшли основні виконавці в мене просто щелепа відвалилась…. людішки , які грали на світовій сцені не один раз ..з Еріком Клептоном і всією бригадою гітарної музики..і на фестивалі Crossroads 2010 теж (аля Клептонський ) ….ууххххх це було щось!!!!!!!!!!!! я просто в шоці був…наскільки все атмосферно..купа людей, на перший погляд здавалось що ті люди нічого не розуміють в музиці цій і начебто просто після роботи собі вирішили концертик послухати …. на скільки все облаштовано …не те шо у нас (((( звук був шикарний ..самі розумієте 100 баксів за номер в готелі я не мажор давати ))) пішов я після концерту гуляти вночі по місту… навіть повезло що дали палочки трофейні барабанщика їхнього ..навіть потиснув руки двом музикантам і сфоткався з ними!! сказав банальні слова “thank you for the great concert.Аmazing!!!” …. не довго тривало моє щастя..кароче в ітоге я спав під дверима Медісонського універу всього 3 годинки…

Tellin’ stories. Part 2.

….як було приємно поснідати о 5й ранку на березі озера і дивитись на схід сонця))) … Бас..некст стап із Мілвокі…велике місто теж на березі озера Мічіган, як і Чикаго … фестиваль “Milwaukee Summerfest 2012 “… сам..сам.. і ще раз сам… втомлений ..ноги болять і тд..спати хочеться..жарко… весь день я прогуляв в місті…зарядка на фотіку сіла і прийшлось забути за фото…пообідавши купив я квиток на фест.. на фесті куча сцен …малих і трошки більших..дуже спати хотілось але під вечір все-таки дочекався тих хедлайнерів що хотів..насправді в амфітеатрі були хедлайнерами Foo Fighters ..але я їх не дуже люблю.. дочекався я Ryan Shaw – дуже крутий соулмен… та відомого уже багатьом Gary Clark Jr…Ось на 2го народу було купа…така атмосфера!!!!!!!!Сцену взірвали моментально!!!!!!! навкруги всі з пивом, від кого травою запахло ..!!! це просто жесть була !!!!!!! концерт був суперовий … познайомився з америкосами..розказав хто я і звідки ..вони мене забрали з собою на хату а потім по барам…чесно скажу без айді і андерейдж було стрьомно, але слава богу все ок було..провисіли кльово) наступного ранку відвезли мене на бас стейшн і з гарним сонним настроєм я поїхав до себе в містечко … по приїзду в дім сусід сказав “Виталя, ты что с Мэдисона пешком шел ?? ” – приємні були слова)))

Tellin’ stories. Part 3.

Були ми в Чикаго у друзів, гуляли..якраз потрапили в час проведення фестивалю Lollapalooza…
звісно, квитки були продані ще більше місяця назад, тому ми тусувались в окрузі, просто гуляли з гарним настроєм..була в нас проблема – нам на машину виписали тікети і забрали її а просто так без доків не давали..ну і хлопці вночі поїхали ще щось рішати а ми не псували собі настрій і далі очікували RHCP )))) якась довга пауза і тут відомі звуки баса Флі….жесть!!всі були в шоці… стояли ми через дорогу і слухали весь цей кайф..хто фанат, а хто ні – не важливо…вживу все завжди приємне..ми просто були безмежно щасливі…купа нових людей..всі підспівують…з всіма спілкуєшся..навіть дівчата з Ірландії теж по ворк енд тревелу були))) кльово кароче було ))) вздовж всієї набережної Мічігана музику було чути , наче ми в епіцентрі подій ….важко це все описати словами…просто ніколи не забуду!!!!
Всім казав і буду казати – мариш ти Сша чи ні …ваарто поки студент туди 1 раз полетіти !це неймовірний життєвий досвід і враження..поки не спробуєш не будеш знати ..часто смаки міняються… одна подруга з сша – спочатку і до певних змін вічно не довольна була ..а потім все-таки побувала і в Чикаго і в Н-йорку.. і по фото не скажеш шо вона зря полетіла )) такшо не вагайтесь і летіть!!!!!!! хто хоче – завжди знайде спосіб …))
В плані мотивації… звісно не один раз би злітав туди по J-1 але 4 курс – вже джейван твій, пацан, закінчився(((((( ось так !!!!шукайте у всьому +!!!!!!!!
p.s. на передостанній фотці чувак під кайфом))

Alexandr Golubev посетил Америку по Work travel этим летом
Трудно именно это лето описать в каком то отзыве, поэтому буду краток, потому что никто не любит читать мега длинные отзывы :)
Все было круто, весело, не все конечно было круто, но большее количество позитивных моментов просто вытесняло какую то не значительную долю плохих событий. Я многому научился! Я имел ввиду что по мимо того, что английский ты подтянешь просто отлично, так ты еще и учишься жить самостоятельно, без поддержки кого либо, по моему именно в этом вся прелесть прибывания в США. Я научился готовить в конце концов! :) А по мимо этого, конечно замечательные места, побывал в Лос-Анжелесе, Вегасе, Сан-диего, а так же каньоне и дамбе гувера. Ну и как же без нью йорка. Честно нью йорк мне показался не очень приятным, может потому что я не привык к такому большому количеству людей и такому маленькому количеству пространства. А может потому что на мне было уйма сумок, которые я гений, не додумался сдать в камеру хранения. Да и если честно доживать последние дни в Америке, в НьюЙорке вообще не какого желания не было. Самые крутые места которые запомнились мне, это конечно же Universal Studio(шикааарное место, там нравится всем.) и гранд каньон(это нужно просто видеть). Еще не забываемое место центральная улица аллеи славы(Walk of fame) где собираются множество разных талантливых людей, действительно талантливых!!! ну и цирк дю солей тоже добавил красок впечатления о Голливуде.. ну и так много чего можно описывать до без конечности, потому что моментов и мест было уйма!
Я считаю что каждый, даже кто не хочет, должен поехать в США! Все равно вы нечего не теряете. ^_^
ну вот у меня тоже длинный отзыв получился :(
Так что пробуйте, удачи всем! ;))

Последние статьи:

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>